Product Manager Consumer Electronics & IT (Praha) (Z34183)

Volná místa Praha Volná místa informační technologie Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před chvílí

Popis pracovní pozice

Náplň práce

Product Manager Consumer Electronics & IT (Praha)

Distributor výpočetní techniky a spotřební elektroniky je českou společností založenou v roce 1992 se sídlem v Plané u Českých Budějovic a s obchodním zastoupením v Praze. Společnost je držitelem certifikátu ISO-9001 a je aktivní na trzích v České republice, Slovensku, Německu, Itálii, Maďarsku, Rumunsku, Slovinsku, Bulharsku a dalších.

Pracovní náplň:
* Obchodní komunikace se zahraničními dodavateli v angličtině (převážně Čína)
* Vyhledávání nových produktů a kategorií jako např. mobilních telefonů, klávesnic, myší, zdrojů, počítačových skříní, chytrých hodinek, alarmů a dalších Smart produktů
* Kalkulace, cenotvorba a monitoring cen na trhu
* Plánování zásob
* Podílení se na testování produktů
* Řízení lokalizace produktu
* Příprava podkladů pro výrobu ve spolupráci s grafickým oddělením – obaly, návody, typové štítky, pozicioning log a potisků atp.
* Příprava podkladů pro marketingové oddělení vč. hlavních prodejních argumentů, popisek atp.

Požadujeme:
* Extrémní pečlivost se smyslem pro detail
* Znalost a zájem o trh a sortiment www.evolveo.com
* Výborná znalost češtiny slovem i písmem
* Dobrá znalost angličtiny slovem i písmem
* Logické myšlení
* Analytické schopnosti
* Schopnost zpracování a vyhodnocování informací
* Výrazné vyjednávací schopnosti
* Průbojnost a samostatnost
* Proaktivní přístup
* Uživatelská znalost MS Office

Nabízíme:
* Místo pracoviště Praha - Čakovice
* Možnost okamžitého nástupu
* Penzijní pojištění s příspěvkem zaměstnavatele
* Dovolená 5 týdnů
* Sick days 5 dnů
* Stravenkový paušál
* Firemní akce
* Možnost občasné práce z domova
* Možnost si napracovat hodiny
* Zahraniční pracovní cesty

Barlett & Cenbright s.r.o.

Křenova 438/7
Praha 6 - Veleslavín

Kontaktní osoba:
Filip Pešek