Specialista / Specialistka finanční controlling, Praha

Volná místa Praha Volná místa bankovnictví a finanční služby Praha

Plat: 70000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro svého zákazníka, stabilní českou technologickou – technickou společnost ze segmentu technologií a specializovaných služeb, hledám vhodného kandidáta / kandidátku na pozici:

Specialista Controllingu / strategický controlling / Praha, ČR.

Jaká bude mise pro Specialistu controllingu:

 Na úvod férově a otevřeně, koho hledám: Hledám člověka, kterého controlling se zaměřením na strategický controlling opravdu baví, v praxi se v něm posouvá, rozvíjí se, hledá nové nástroje, jak controlling zdokonalit a pro firmu využívat. Hledám člověka, který má opravdu a není to fráze vášeň a zaujetí pro controlling / strategický controlling /
 Klíčové cílové zaměření na strategický controlling, nastavení, rozvoj, budování
 Výborná schopnost pracovat s čísly, trendy, odchylkami a umět je interpretovat, komunikovat do firmy, objasňovat a stejně tak zpracovávat forecasty a plánování
 Nehledám sólistu, hledám týmového specialistu, který bude s ostatními aktivně hledat řešení
 Misi výrazně podpoří relevantní potenciál myšlení v duchu "co nemohu změřit, nemohu řídit"
 Implementovat nové controllingové nástroje do praxe
 Nehledám jen výborného člověka na čísla, hledám člověka se "selským rozumem“ s praxí
 V prvním roce bude priorita nastavení finančního controllingu, práce s krycími příspěvky na úrovni firmy, středisek a produktů
 Specialista controllingu pracuje v menším týmu a komunikuje do celé firmy
 Hledám experta, budovatele strategického controllingu, člověka s vizí a energií na ní pracovat
 Misi podpoří znalost a praxe v IFRS a SAP
 Hledám člověka, který se umí pohybovat v prostředí změn a nejsou mu cizí.
 Hledám člověka, který bude umět vysvětlit, obhájit, vyjednat změny na kterých bude pracovat
 Pro úspěšnou misi je podporující znalost SAP Business ONE a JEDOX a schopnost přenastavit aktuální stav
 Velmi dobrá orientace ve vnitropodnikovém účetnictví
 Pro celkový náhled na příležitost: není to start up, společnost je zavedená a projektově je v zahraničí / EU, a i mimo EU /

Jak Vás společnost podpoří a ocení:

 HPP na dobu neurčitou
 Odpovídající finanční ohodnocení a výkonové bonusy za každé čtvrtletí
 Možnost po dohodě vykonávat pozici i v kombinaci s formou home office
 Dovolená nad standardní rámec a sick days
 Kvalitní škála finančních a nefinančních benefitů
 Příspěvek na dopravu
 Opravdu zajímavá firma, mise a budoucnost firmy s přesahem do zahraničí

Férově na závěr: Nástupní plat 70.000,- Kč plus finanční a nefinanční benefity

Pokud Vás tato příležitost zaujala kontaktujte mě na:
lavicka@mc-triton.cz nebo tel. 724 960 978

Budu rád za Váš životopis, popř. profil na LinkedIn a informace o Vaší praxi, úspěších a schopnostech vázajících se k výkonu dané příležitosti.

Děkuji Vám za Váš čas věnovaný této informaci o pozici.
Přeji Vám vlídné dny letošního jara.
V úctě Mgr. Ing. Luděk Lávička TRITON Hunters.

TRITON Hunters, spol. s r.o.

Evropská 846/176 a
Praha 6

Kontaktní osoba:
Mgr. Ing. Luděk Lávička