Pracovník lisovny (m/ž) až 34 500 Kč/měsíc Louny

Volná místa Louny Volná místa výroba Louny

Lokalita pracoviště: Louny, Ústecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáš práci, kde si dobře vyděláš a nevadí Ti nepřetržitý provoz?

Pak čti dál

Do našeho týmu hledáme nové parťáky a parťačky v oblasti automotive. Nabízíme skvělou příležitost pro všechny bez ohledu na věk a zkušenosti. Čeká Tě moderní pracoviště, pestré stravování i i 13. a 14. plat.

co Tě v práci čeká

* obsluha lisu
* kontrola a kompletace komponentů

co nabídneme

* až 29 200 Kč / měsíc nástupní mzda
* až 34 500 Kč / měsíc mzda po zapracování
* 13. a 14. mzda
* 6 týdnů dovolené
* příplatky nad rámec zákoníku práce
* příspěvek na penzijní pojištění
* příspěvek na stravování v závodní jídelně
* stabilní zázemí prosperující společnosti
* dlouhodobou spolupráci
* svozovou dopravu ze Žatce a Loun do Rakovníka
* možnost kariérního růstu

co očekáváme

* chuť do práce a spolehlivost
* ochotu pracovat v nepřetržitém provozu - kombinace 8 a 12 hodinových směn

jak se přihlásit

Pokud Tě nabídka zaujala, odpověz nám na tento inzerát nebo zavolej a budeme Tě informovat o dalším průběhu.

Neváhejte nás kontaktovat. Přejeme hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jungmannova 15
Praha 1

Kontaktní osoba:
Renata Marešová   +420 602 217 171