Designer sítí – kreslič (liniové sítě) Praha

Volná místa Praha Volná místa stavebnictví Praha

Plat: 35000 - 45000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, dynamicky se rozvíjející společnost, která nabízí komplexní portfolio činností ve výstavbě a servisu inženýrských sítí v oblasti telekomunikací, hledáme vhodné kandidáty na pozici Designer sítí – kreslič (liniové sítě).

Náplň práce:
* zakreslování skutečných stavů realizace inženýrských sítí
* úprava a překreslování projektové dokumentace
* tvorba DSPS ( dokumentace skutečného provedení stavby )

Požadujeme:
* aktivní znalost práce na PC, program AutoCAD, Microstation
* řidičský průkaz sk. B (výhodou)
* pečlivost a samostatnost

Nabízíme:
* zajímavé finanční ohodnocení (včetně bonusů)
* možná spolupráce na HPP, IČO či DPP
* flexibilní pracovní dobu a možnosti si plánovat práci dle vlastních možností
* příjemný pracovní kolektiv a možnost „HO“
* Místo výkonu práce: Prahu 4 – Kunratice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Na Kozačce 1289/7
Praha 2 - Vinohrady

Kontaktní osoba:
personální konzultant