Obráběč kovů - frézař, soustružník (M/Ž) Bořanovice

Volná místa Bořanovice Volná místa automobilový průmysl Bořanovice

Plat: 35000 - 43000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Bořanovice, Středočeský
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co musíte znát, mít a umět?
Vzdělání technického zaměření
Práce na PC
Praxe v obrábění nebo vyučení v oboru - výhodou
Čtení výkresové dokumentace
Orientace v normách
Znalost technologie obrábění a nářadí
Pečlivost, samostatnost i schopnost pracovat v týmu
Zájem o obor a chuť odvádět dobrou práci

Nabízíme

Co Vám nabízíme
Zázemí stabilní společnosti
Přátelský kolektiv - rodinná firma
Motivační odměňovací systém s bonusy a benefity
Finanční bonusy
Možnost osobního růstu, vzdělávání a certifikace v oboru
Firemní akce
Dotované stravování , svačinové koutky včetně zajištění pitného režimu
Parkování
Flexibilní pracovní doba
Místo pracoviště: Praha - východ. Bořanovice
Snadná dostupnost MHD

Náplň práce

Obsluha CNC fréz včetně jejich seřizování a kontroly
Práce v týmu
Obsluhovat a seřizovat frézu podle technické dokumentace.
Stanovovat vhodný pracovní postup, volit si vhodné prostředky a metody.
Provádět práce potřebné pro obrábění materiálu, frézovat dílce a zhotovovat drážky.
Neustále dbát na kvalitu vašeho výrobku a kontrolovat v průběhu celé vaší práce
Budete u zrodu každého obrobku
Budete spolupracovat na technologii obrábění, vymýšlet upnutí obrobků, společně s technology určovat řezné rychlosti

ADSESA Staff CONSULTING s.r.o.

Sanderova 1616/16
Praha

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227