Mezinárodní Trainee program - logistika/průmyslové inženýrství Turnov

Volná místa Turnov Volná místa logistika a doprava Turnov

Lokalita pracoviště: Turnov, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* V době začátku programu max. 1 rok od ukončení studia.
* 6ti měsíční pracovní zkušenost (např. brigáda) z oblasti průmyslového inženýrství či logistiky nebo 1 semestr absolvování studia v zahraničí.
* Komunikativní anglický jazyk minimálně na úrovni B2.

Nabízíme

* 18ti měsíční osobní rozvoj a zlepšení odborných i sociálních kompetencí.
* Zajímavou a dynamickou práci.
* Jedinečný start kariéry.
* Smlouvu na dobu neurčitou.
* Lokální podporu v každé zemi.

Zaujala tě tato nabídka a chceš se zúčastnit výběrového řízení? Neváhej mě kontaktovat!

Náplň práce

Jsi čerstvý absolvent vysoké školy a hledáš příležitost, která ti odstartuje tvou kariéru? Angličtina pro tebe není problém a jsi ochotný cestovat za zkušenostmi? Tak hledáme právě tebe!
Pro našeho významného zákazníka, který patří k lídrům na trhu v rámci dané komodity v automotive, hledáme kandidáty do mezinárodního trainee programu.
* 4-5měsíční stáž ve 4 různých zemích (USA, Čína, Španělsko, Německo aj.).
* Zodpovědnost v každé zemi za svůj projekt.
* Práce v mezinárodním týmu.
* Spolupráce s ostatními trainees v rámci společnosti.
* Možnost získání stabilního zaměstnání po absolvování 18ti měsíční stáže, ať už v ČR nebo ve světě.

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227