Dispečer/ka pultu centrální ochrany, obsluha LPG Česká Lípa

Volná místa Česká Lípa Volná místa ochrana a ostraha Česká Lípa

Plat: 135,30 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Česká Lípa, Liberecký
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SŠ vzdělání nebo SOU s maturitou
nutná základní uživatelská znalost obsluhy PC
ochota pracovat na směny v nepřetržitém provozu
odolnost vůči stresu
schopnost pracovat v týmu
trestní bezúhonnost
výborné komunikační dovednosti

Nabízíme

příležitost pracovat v rodinné firmě a podílet se na jejím rozvoji a budování pozice na trhu
dlouhodobou perspektivu ve stabilní společnosti
možnost kariérního růstu
různá školení
kolektiv lidí, kteří mají stejný cíl, ctíme vstřícné a férové jednání
možnost sdílet své zkušenosti a nápady s dalšími kolegy
moderní zázemí dispečinku v České Lípě
nástup možný ihned

Náplň práce

zajištění bezproblémového chodu PCO
kontrola svěřených objektů, správné a včasné odbavování alarmů
dodržování platných směrnic a pracovních postupů při řešení událostí vyplývajících z provozu PCO
v případě zástupu obsluhuje čerpací stanici LPG

HENIG - security servis, s. r. o.

5. května 797
Česká Lípa

Kontaktní osoba:
Michaela Hlobilová   771 259 339