Výrobní technolog Veselí nad Moravou

Volná místa Veselí nad Moravou Volná místa kvalita a kontrola jakosti Veselí nad Moravou

Lokalita pracoviště: Veselí nad Moravou, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Osobnost a způsob práce: jste technicky zdatný, máte zájem a práce Vás baví
Vzdělání: Středoškolské vzdělání – technického směru
Zkušenosti a znalosti: máte zkušenosti z výrobní společnosti; znalost FMEA, umíte pracovat s MS Office – Excel a Word
Jazyk: domluvíte se anglicky jak písemně, tak ústně

Nabízíme

Nabízíme stabilní práci ve firmě, která je na trhu již několik desetiletí
Možnost vzdělávat se a posouvat své znalosti ve formě kurzů, konferencí, konzultací, jazyků
5 dní volna navíc, příspěvek na stravování a penzijní připojištění, vánoční bonusy

Náplň práce

Budete komunikovat s dodavateli ohledně materiálů
Vytváříte technologické postupy pro naše výrobní střediska
Provádíte výrobní analýzy pro nové projekty
Navrhujete balení pro nové výrobky
Zavádíte a kontrolujete výrobní normy
Navrhujete, objednáváte a následně kontrolujete pájecí šablony
Provádíte kalibraci přístrojů, zajišťujete externí kalibrace pro výrobní střediska
Vytváříte FMEA a kontrolní plány

EUROTEC, k.s.

Na Zámecké 725
Uherský Ostroh

Kontaktní osoba:
Hana Chochlíková   +420 735 174 782