Kuchař - kuchařka Luhačovice

Volná místa Luhačovice Volná místa cestovní ruch a hotelnictví Luhačovice

Plat: 28000 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Luhačovice, Zlínský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme nadšence, který má rád vaření a nebojí se žádné výzvy

Nabízíme

- práci v příjemném prostředí hotelu poblíž Luhačovic,
- nástup březen 2024 (HPP, DPP, brigáda)
- ubytování je po dohodě možné
- co si dohodneme, to platí
- rádi tě podpoříme v dalším vzdělávání
- jsme aktivní kolektiv
- rádi si uděláme na sebe čas i mimo práci

Náplň práce

- buď samostatný - víš, jak to chodí v kuchyni a máš znalosti zboží i postupů; nemusíš se bát, co nevíš, rádi tě doučíme nebo ty
nás
- hledáme někoho, kdo je otevřený novým věcem a má úctu k osvědčeným postupům
- čistota je půl zdraví, zvláště v dnešní době
- neplýtvej - skoro všechno se dá využít
- buď přímý, co řekneš, dodrž

Jiří Pecha

K Botiči 1458
Praha
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Pavlína Krajčová   777547532