Zootechnik (Obchodně - technický specialista/tka) Příbram

Volná místa Příbram Volná místa obchod a prodej Příbram

Plat: 35000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Příbram, Středočeský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SŠ/VŠ nebo praxe zaměřená na živočišnou výrobu
- AJ (dokázat se domluvit - nejdříve písemnou formou a po absolvování kurzu ústně)
- Znalost MS Office
- ŘP skupina B
- Samostatnost, proaktivita a flexibilita

Nabízíme

- Práce v dynamicky se rozvíjející společností, která je jedničkou na trhu
- Profesní rozvoj (jazykové kurzy, SAP, AutoCAD atd.)
- Přátelský kolektiv zkušených kolegů, kteří Vám vždy poradí a pomohou
- Příjemné pracovní prostředí
- Atraktivní a motivující platové podmínky
- Další benefity pro zaměstnance

Náplň práce

- Péče o zákazníky (oblast technologií a zařízení pro zemědělství a chov hospodářských zvířat)
- Prezentace portfolia produktů společnosti
- Sestavování nabídek a cenových kalkulací
- Účast při obchodních jednáních
- Komunikace s dodavateli
- Sledování trendů na trhu a mapování konkurence
- Spolupráce napříč společností

SEAL Communication s.r.o.

Kaprova 42/14, Staré Město
Praha 1

Kontaktní osoba:
Radmila Šindýlková   +420 733 198 989