Vedoucí skladu/ manažer skladu Plzeňský kraj

Volná místa logistika a doprava Plzeňský kraj

Lokalita pracoviště: Plzeňský kraj, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Proaktivita, smysl pro detail, pečlivost a dodržování termínů
* Znalost skladového hospodářství
* Požadujeme zkušenosti s prací se skladovým hospodářstvím
* 2 roky praxe jako manažer a viditelné dobré výsledky
* Komunikativní angličtina - denní spolupráce s kolegy a zákazníky ze zahraničí
* Budete součástí týmu, proto je důležité být týmovým hráčem a umět komunikovat se svými kolegy

Nabízíme

* Zajímavé mzdové ohodnocení
* Manažerský motivační program
* Závodní stravován
* Vzdělávací kurzy, školení
* Spuštění zcela nového projektu
* Firemní akce
* Dovolená 5 týdnů
* Sick days
* Příležitostná práce z domova
* Flexibilní začátek/konec pracovní doby
* …a další

Náplň práce

* Vedení inventarizačního týmu, efektivní řízení týmu
* Implementace zásad a postupů týkající se řízení zásob
* Zodpovědnost za uspořádání a vedení skladu
* Optimalizace skladové plochy prostřednictvím správného řízení zásob
* Optimalizace procesu vychystávání a řízení vychystávací cesty díky analýze ABC, typu sortimentu, kmenovým datům…
* Přijímání opatření ke zvýšení produktivity, snížení nákladů a zlepšení kvality
* Příprava a potvrzení stavů zboží ve skladu
* Práce se softwarem pro správu zásob pro sledování úrovní zásob, nastavení kritických bodů, řízení toku a vytváření zpráv
* Plánování a organizace činností zaměřených na dodržování inventarizace a řešení nesrovnalostí
* Komunikace se zákazníkem a společné objasňování nesrovnalostí
* Kontrola toku zboží a dokladů
* Dohled a příprava měsíční uzávěrky ohledně oddělení
* Shromažďování a analýza dat pomocí statistických nástrojů k předpovídání poptávky
* Účast na ročních auditech, spolupráce s auditory
* Znalost a dodržování pravidel BOZP

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Marika Špringlová