Obchodní zástupce/zástupkyně v tiskárenské společnosti TNM print Nové Město

Volná místa Nové Město Volná místa obchod a prodej Nové Město

Lokalita pracoviště: Nové Město, Královéhradecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Dobré komunikační dovednosti
Časovou flexibilitu
Samostatnost a pečlivost
Řidičský průkaz skupiny B
Znalost práce na PC (world, excel, outlook)
Znalost angličtiny, francouzštiny nebo němčiny výhodou, nikoli podmínkou
Zkušenosti s obchodem a prodejem v oblasti knihtisku a polygrafie výhodou, nikoli podmínkou

Nabízíme

Zázemí prosperující úspěšné firmy s mnohaletou tradicí v oblasti tisku a polygrafie se sídlem v Poděbradech
Možnost zaškolení a zvyšování kvalifikace
Zajímavé platové ohodnocení
Služební mobilní telefon a po zapracování služební automobil
Bohatý systém zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na PP, na dovolenou, na kulturní vyžití i zdraví, příspěvek na obědy, odměny při výročích atd.)
Práce v příjemném kolektivu

Náplň práce

Budování dlouhodobých obchodních vztahů s klienty
Klientský servis pro současné klienty
Kontaktování firem s cílem zajistit nové zakázky v České republice, případně i na zahraničních trzích

TNM PRINT s.r.o.

Jiráskova 1424
Poděbrady
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kateřina Gromadová