Policisté Jablonec nad Nisou

Plat: 21 840 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 5. května 4258, Jablonec nad Nisou, Liberecký

Společnost Krajské ředitelství policie Libereckého kraje hledá vhodného kandidáta na pozici Policisté.

Popis pracovní pozice

Požadavky:
Vzdělání: min. střední s maturitní zkouškou
Praxe: ne
Dovednosti a schopnosti:
- bezúhonnost
- způsobilost k právním úkonům
- plavec
- fyzická zdatnost
- osobnostní způsobilost
- dobrý zdravotní stav
ŘP: B podmínkou

Popis pracovní činnosti: vyplývající z policejní činnosti

Platové podmínky:
Tarifní třída: 2.TT ( 17,120 ,-Kč)
+ zvláštní příplatek: 3.000,-Kč
- po roce navýšení platu na 27.000,- Kč
Po absolvování jednoročního kurzu plat cca 23.500,- Kč
Datum nástupu: po úspěšném absolvování přijímacího řízení
Nabídky včetně strukturovaného životopisu zasílejte
na e-mail: krpl.op@pcr.cz
personalistka Iva Beranová, telefon: 974 461 405, 607 008 307

Součásti přijímacího řízení: zdravotní vyšetření, psychologické testy, fyzické testy

Kontakt

Krajské ředitelství policie Libereckého kraje

Kontaktní osoba:
Iva Beranová, +420 974 461 405,607 008 307, krpl.op@pcr.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Krajské ředitelství policie Libereckého kraje výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Krajské ředitelství policie Libereckého kraje o smazání nebo o opravu osobních údajů.