Obchodní zástupce pro prodej zemědělské techniky Rudice

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 36, Rudice, Zlínský

Společnost TOKO AGRI a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci.

Popis pracovní pozice

Hledáme obchodní zástupce pro celou ČR. Náplň práce: vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající zákazníky, zpracování obchodních nabídek, monitoring trhu. Požadujeme: SŠ vzdělání technického směru (zaměření na zemědělskou techniku), schopnost samostatné práce se zákazníkem při prodeji strojů, vítána znalost cizích jazyků (AJ, NJ), vítána praxe v oblasti obchodu se zemědělskou technikou, ŘP sk. "B", Microsoft Word - pokročilý, internet - pokročilý, zájem o nejmodernější špičkové zemědělské stroje, časová nezávislost/flexibilita. Výkon práce na území celé ČR dle bydliště. Prémiové ohodnocení v závislosti na pracovním výkonu. V případě zájmu zasílejte své životopisy na adresu: tlachova@prodej.toko.cz.

Kontakt

TOKO AGRI a.s.

Kontaktní osoba:
Ing. Jitka Kořínková, hr@toko.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TOKO AGRI a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TOKO AGRI a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.