Autoelektrikář pro zakázkovou výrobu Puclice

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 30, Puclice, Plzeňský

Společnost KPS Automobile s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři osobních automobilů.

Popis pracovní pozice

Požadujeme: svědomitost, zodpovědnost, spolehlivost, šikovnost, schopnost komunikace v kolektivu, týmového ducha, schopnost učit se novým věcem a postupům, pracovní nasazení, pravidelnou docházku do zaměstnání.
Nabízíme: celoroční jistotu práce na hlavní pracovní poměr, velmi zajímavou zakázkovou a tvůrčí práci, výhodné platové podmínky s možností profesního růstu, osobní ohodnocení, pracovní oblečení, příspěvek na dopravu, příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecký program benefitů.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

KPS Automobile s.r.o.Kontaktní osoba:
Iveta Ostrovská, +420 777 732 569, info@krs.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KPS Automobile s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KPS Automobile s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.