Autoelektrikář pro zakázkovou výrobu Puclice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 30, Puclice, Plzeňský

Společnost KPS Automobile s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři osobních automobilů.

Popis pracovní pozice

Požadujeme: svědomitost, zodpovědnost, spolehlivost, šikovnost, schopnost komunikace v kolektivu, týmového ducha, schopnost učit se novým věcem a postupům, pracovní nasazení, pravidelnou docházku do zaměstnání.
Nabízíme: celoroční jistotu práce na hlavní pracovní poměr, velmi zajímavou zakázkovou a tvůrčí práci, výhodné platové podmínky s možností profesního růstu, osobní ohodnocení, pracovní oblečení, příspěvek na dopravu, příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecký program benefitů.