Zámečník/-ice Jeníkovice

Plat: 11 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 30, Jeníkovice, Královéhradecký

Společnost Josef Hanuš hledá vhodného kandidáta na pozici Zámečníci strojů.

Popis pracovní pozice

ZÁMEČNÍK/-ICE
- Pracovní poměr, dohoda o provedení práce nebo dohoda o pracovní činnosti; pružná pracovní doba; plný nebo zkrácený pracovní úvazek (20-40 h týdně); nástup ihned
- Náplň práce: příprava pro výrobu, řezání, vrtání, sváření, atd. dle dohody
- Požadujeme: min. nižší střední odborné vzdělání
- V případě zájmu volejte na tel.: 602 866 382 (p. Hanuš), pište na e-mail: jos.hanus@seznam.cz nebo se dostavte osobně

Kontakt

Josef Hanuš

Kontaktní osoba:
Hanuš, +420 602 866 382, jos.hanus@seznam.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Josef Hanuš výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Josef Hanuš o smazání nebo o opravu osobních údajů.