Ošetřovatel,- ka hospodářských zvířat Olešná

Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 42, Olešná, Vysočina

Společnost SPV Pelhřimov, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí.

Popis pracovní pozice

Nabízíme: HPP, místo výkonu práce: Farma Litohošť, motivační platové podmínky, práci ve stabilní a prosperující společnosti, nástup možný ihned.
Požadujeme: vzdělání nebo praxe v oboru výhodou - není podmínkou, samostatnost, spolehlivost, ochotu pracovat.
Benefity: týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní/ životní pojištění, příspěvek na péči o zdraví, závodní stravování, pololetní prémie.

Osobní kontakt na adrese: SPV Pelhřimov a.s., Plevnice 42,
v pracovních dnech Po - Pá, 8:00 - 13:00 hod.

Místo výkonu práce: farma Litohošť