Kuchař/ka se specializací na balkánská jídla Olomouc

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 280 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Riegrova 374, Olomouc, Olomoucký

Společnost Selam Šabani hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Riegrova č.p. 374/8, Olomouc. Požadavky: zkušenosti s přípravou balkánského jídla podmínkou (burek z listového těsta). Nepřetržitý provoz, práce i v noci. Možnost zajištění ubytování na náklady zaměstnavatele. První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Selam ŠabaniKontaktní osoba:
Selam Šabani, +420 608 156 900, selamselam@seznam.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Selam Šabani (IČO 26844125), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.