Stavbyvedoucí Písek

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dukelská , Písek, Jihočeský

Společnost Lubomír Polanský hledá vhodného kandidáta na pozici Hlavní stavbyvedoucí.

Popis pracovní pozice

- zaměření převážně na zemní práce a demolice
Požadavky: - vzděl. SŠ, VŠ stavební,
- praxe min. 5 let,
- ŘP skup. B /výhodou ŘP C/.

Kontakt na tel., e-mail nebo osobní jednání na adrese Písek, Dukelská (za Lesnickou školou) od 7:00 do 16:00 hod. (nejlépe po telefonické domluvě).

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Lubomír Polanský

Kontaktní osoba:
Božena Franců, +420 724 422 269, francu@polansky.info

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lubomír Polanský výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Lubomír Polanský o smazání nebo o opravu osobních údajů.