Zmrzlinář/ka Uherské Hradiště

Inzerát z úřadu práce
Plat: až 14 600 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nádražní 30, Uherské Hradiště, Zlínský
Vloženo před rokem
Aktualizováno před měsícem

Společnost Jusuf Alii hledá vhodného kandidáta na pozici Cukráři (kromě šéfcukrářů).

Popis pracovní pozice

výroba a prodej zmrzliny, úvazek 32 hod./týden

Našli jsme podobné nabídky práce

Obchodník s exklusivním zastoupením až 70000Kč

Požadujeme - výborné komunikační schopnosti - mít obchodní myšlení - chuť prosadit se v kolektivu - touha po úspěchu - pozitivní myšlení - samostatnost - ochota učit se novým věcem - vlastní osobní automobil - živnostenský list Nabízíme...
Aktualizováno před 11 měsíci

Zlín , Uherské Hradiště
až 70 000 Kč/měsíc

Kontakt

Jusuf Alii

Nádražní 30
686 01 Uherské Hradiště
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jusuf Alii, +420 777 671 765

Společnost si nepřeje být kontaktována pomocí emailu.