Zedníci (ciz) Sviadnov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ostravská 19, Sviadnov, Moravskoslezský

Společnost TOKAMA stavební s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva).

Popis pracovní pozice

A02 (CIZ) a: 2/8/2018
Požadujeme vyučení zedníkem nebo praxe v oboru, stavební zakázky v rámci ČR, při práci mimo bydliště zaměstnavatel zajišťuje ubytování i dopravu + stravné; pracovní činnost od pondělí do pátku, na víkend doma.
Kontakt - telefonicky (8-15:30 hod.) viz výše.

Kontakt

TOKAMA stavební s.r.o.Kontaktní osoba:
Marek Vitásek, +420 730 870 630, info@tokamastav.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) TOKAMA stavební s.r.o. (IČO 01445961), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.