Kuchař/ka Kladno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 400 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Petra Bezruče 3388, Kladno, Středočeský

Společnost PQT Prosperity Invest s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

Požadavky:
- Fyzická zdatnost (pracovní doba 09-21h), časová flexibilita

Základní znalost asijských surovin v gastronomii podmínkou - bude ověřováno během výběrového řízení!

V případě zájmu nás kontaktujte na email: tt@gutyfood.com s přiloženým životopisem. Kontaktní osoba pro uchazeče: Tranová Quynh Trang, tel: 773 796 292.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

PQT Prosperity Invest s.r.o.Kontaktní osoba:
Quynh Tranová, +420 773 796 292, tt@gutyfood.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PQT Prosperity Invest s.r.o. (IČO 05612764), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.