Famiro Consult s.r.o.

Adresa společnosti

Famiro Consult s.r.o.
Na Hřebenech II 1718/8
Praha - Nusle
Česká republika

Pracovní nabídky společnosti Famiro Consult s.r.o.

Asistent/ka obchodního oddělení

Náplň prácetelefonická, emailová i osobní komunikace s klientempéče o stávající i nové klientyvedení schůzek v sídle společnostipříprava podkladů ke smlouvámrozšiřování klientského portfóliaPožadujemestředoškolské vzdělání nebo SOUaktivní přístup... Aktualizováno před 11 dny

Do našeho týmu ambiciozních mladých lidí hledáme kolegy! Nástup IHNED!!!

Znáte ten pocit, když je neděle večer a vy se už těšíte na pondělní ráno? Těšíte se, až si sednete k počítači a budete dělat práci, která vás baví? Navíc si vyděláte slušné peníze. Nemusíte přemýšlet, co a jestli si to koupit. Prostě si to... Aktualizováno před 6 měsíci

Praha - Nusle

Hledáme do naší společnosti lidi na pozici JUNIOR KONZULTANT! Nástup možný...

Pro našeho významného partnera, nadnárodního obchodníka na světových trzích, hledáme vhodné kandidáty na pozici Junior Konzultant.Pokud chceš vydělávat slušné peníze v práci, která tě bude bavit a motivovat, neboj se a pojď mezi nás!Jsme tým... Aktualizováno před 6 měsíci

Praha - Nusle

Do našeho týmu ambiciozních mladých lidí hledáme kolegy! Nástup IHNED!!!

Přestala Vás naplňovat Vaše práce a chcete zkusit něco nového? Nebo naopak teprve začínáte a hledáte možnosti jak nejlépe nastartovat Vaši kariéru? U nás máte možnost jak profesně růst, tak si rozšířit své obzory. Do našeho týmu hledáme... Aktualizováno před 6 měsíci

Praha - Nusle

Do našeho týmu ambiciozních mladých lidí hledáme kolegy! Nástup IHNED!!!

Chceš si vydělávat více než průměrný Čech?Máš obchodního ducha?Nebojíš se výzev a dokážeš na sobě aktivně pracovat?Pokud sis na vše odpověděl ANO, jsi pro nás ideálním kandidádem. Bude to dobře fungovat, pokud zvládneš: komunikovat ... Aktualizováno před 6 měsíci

Praha - Nusle
25 000 Kč/měsíc

Do našeho týmu ambiciozních mladých lidí hledáme kolegy! Nástup IHNED!!!

Chceš nastartovat svou kariéru správným směrem?Chceš pracovat v týmu mladých, ambiciozních lidí?Máš spoustu energii a obchodního ducha?Pokud ANO, naše společnost bude pro Tebe správná volba! Na co se u nás můžeš těšit práce ve stabilní... Aktualizováno před 6 měsíci

Praha
35 000 Kč/měsíc

Hledáme do naší společnosti lidi na pozici JUNIOR BROKER! Nástup možný IHNED!

Máte energii na rozdávání, jste komunikativní a chcete si plnit sny? Ať už množstvím vydělaných peněz, úspěšnou kariérou nebo překonáváním výzev se skvělou partou kolegů? Pak právě pro Vás máme skvělý job! Co od Vás očekáváme: Víme, ... Aktualizováno před 6 měsíci

Praha - Nusle
35 000 Kč/měsíc

Zobrazuji 1 - 7 z 7 volných pracovních míst ve společnosti Famiro Consult s.r.o.