Práce v LARS Chemie, spol. s r.o.

Jsme ryze českou společností s vlastníky aktivně se podílejícími na jejím řízení. Historie firmy sahá do roku 1995. Mezi naše zákazníky patří přední firmy z oblasti elektrotechniky, automobilového, leteckého, stavebního či nábytkářského průmyslu, strojírenství, lékařství apod. Díky strategicky zvolené poloze v centrální Evropě umíme nabídnout služby s minimem logistických nákladů. S našimi zákazníky se aktivně podílíme na řešení požadavků od designové fáze do konečné realizace. Aktivně pracujeme na projektech výzkumu a vývoje v oblasti implementace nových technologií s orientací na životní prostředí a legislativní požadavky. NAŠE MOTTO: Být respektovanou evropskou společností v oboru povrchových úprav.

Adresa společnosti

LARS Chemie, spol. s r.o.
Táborská 197
Brno
Česká republika
IČ: 26936496

Pracovní nabídky společnosti LARS Chemie, spol. s r.o.

SKLADNÍK-SKLADNICE, Brno-město, jedna směna

Lokalita výkonu práce: Táborská 4297/197, Brno-město Směnnost: pondělí-pátek, týden od 06:00 - 14:30 hod., týden od 08:00 - 16:30 hod. Nástup: ihned nebo dle dohody Prostě a jednoduše, hledám šikovného skladníka či skladnici. Pohovoříme si, podíváme se společně do výroby a skladu, pak se můžete rozhodnout. Přesto již nyní pár informací o naší firmě.
Aktualizováno včera

PROVOZNÍ ÚDRŽBA na jednu směnu, Brno

Vážení údržbáři, instalatéři, opraváři a další manuálně šikovní s praxí, mám pro Vás fakt zajímavou a prima práci. Do naší firemní party hledám posilu na pozici provozní údržba na jednu směnu.
Aktualizováno před 13 dny

KONTROLA KVALITY, Brno-centrum

Máte zájem o zajímavou práci v centru Brna s výbornou dostupností MHD? Chcete rozumné pracovní tempo, dobré podmínky k práci a fajn kolektiv? Pak hledáme právě Vás!
Aktualizováno před 19 dny

OPERÁTOR – OPERÁTORKA, přidej se k nám

Máte zájem o zajímavou práci v centru Brna s výbornou dostupností MHD? Chcete rozumné pracovní tempo a dobré podmínky k práci? Pak hledáme právě Vás!
Aktualizováno před 19 dny

Zobrazuji 1 - 4 z 4 volných pracovních míst ve společnosti LARS Chemie, spol. s r.o.


>