Práce v APEX pro gaming a.s.

Adresa společnosti

APEX pro gaming a.s.
Pod Stromovkou 207
Litvínovice
Česká republika
IČ: 24201294

Pracovní nabídky společnosti APEX pro gaming a.s.

Administrativní pracovník

Náplň práce: podpora TOP managementu společnosti Požadavky: ŘP"B", znalost AJ slovem i písmem Nabízíme: příspěvek na stravování, flexibilní pracovní doba Uchazeči mohou své životopisy zasílat na e-mail: hr@apex-gaming.com Kontaktní osoba:...
Aktualizováno před měsícem

Litvínovice
až 34 500 Kč/měsíc

Servisní technik

Společnost APEX pro gaming a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři.

Litvínovice
až 23 000 Kč/měsíc

Technik/čka do výroby

Společnost APEX pro gaming a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v ostatních průmyslových oborech.

Litvínovice
až 18 800 Kč/měsíc

IT technik

Náplň: ® Správa systémů IT ® Správa dokumentace k systémům IT ® Podpora uživatelů/vzdálená pomoc ® Spolupráce na vývoji systémů IT ® Servis hardwaru IT ® Plnění úkolů zadaných IT managerem, general managerem ® Fyzická a logická správa...

Litvínovice
až 30 000 Kč/měsíc

Zobrazuji 1 - 4 z 4 volných pracovních míst ve společnosti APEX pro gaming a.s.