Práce v Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje

Adresa společnosti

Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje
Vojtěšská 237
Kutná Hora
Česká republika
IČ: 27256391

Pracovní nabídky společnosti Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje

Lékař

Přijmeme lékaře na interní oddělení. Požadujeme: odbornou způsobilost, SZ nebo ukončený základní kmen výhodou, morální a trestní bezúhonnost Nabízíme: práci na akreditovaném oddělení, dobré platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity, 5 týdnů...
Aktualizováno před 4 měsíci

Všeobecné sestry

Společnost Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry bez specializace.
Aktualizováno před 5 měsíci

Lékař bez atestace (kromě oborů praktického lékařství)

Společnost Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje hledá vhodného kandidáta na pozici Lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství).

Lékaři - chirurgové

Společnost Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje hledá vhodného kandidáta na pozici Lékaři v chirurgických oborech.

Lékaři bez atestace

Aktualizováno před 7 měsíci

Stomatologové

Společnost Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje hledá vhodného kandidáta na pozici Zubní lékaři bez specializace.
Aktualizováno před 8 měsíci

Lékař

Náplň práce: lékař na oddělení - Interní, Neurologické, G-P, RDG, Chirurgické a na ARO Nabízíme: zaměstnanecké benefity, podporu vzdělávání a seberealizace

Všeobecná sestra pro paliativní péči

Společnost Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry s osvědčením.
Aktualizováno před 10 měsíci

Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Aktualizováno před 11 měsíci

Aktualizováno před 12 měsíci

Zobrazuji 1 - 10 z 13 volných pracovních míst ve společnosti Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje