Práce v ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB

Adresa společnosti

ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
Štefánikova 2086
Nový Jičín
Česká republika
IČ: 45534306

Pracovní nabídky společnosti ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB

Přepážkový pracovník

Společnost ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB hledá vhodného kandidáta na pozici Přepážkoví konzultanti v pojišťovnách.
Aktualizováno před 5 dny

Sokolov
až 14 700 Kč/měsíc

Pojišťovací poradci

Společnost ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pojišťovací poradci.
Aktualizováno před měsícem

Valašské Meziříčí
až 10 000 Kč/měsíc

Pojišťovací poradce

Náplň práce: budete pečovat o stávající klienty, můžete pracovat na zaběhnutém obchodním místě, poskytovat klientům poradenství a sjednávat jim pojistné smlouvy. Nabízíme: nadprůměrné výdělky, možnost vybudovat si kariéru, možnost flexibilní...

Vsetín

Obchodní poradce/kyně

Společnost ČSOB Pojišťovna, a.s. člen holdingu ČSOB hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pojišťovací poradci.

Domažlice
až 30 000 Kč/měsíc

Horšovský Týn

Přepážkový/á pracovník/ce

Cheb

Specialista/ka na podnikatelská rizika

Společnost ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB hledá vhodného kandidáta na pozici Pojišťovací poradci specialisté.

Cheb

Odborní pojišťovací poradci

Aktualizováno před 2 měsíci

Nový Jičín

Aktualizace 10. 9. 2019, 21. 6. 2019 Jedná se o práci s klienty, následný servis a péče. Požadujeme - pracovitost, iniciativnost, ochota organizovat si práci podle sebe a ovlivnit si výdělek. Výhodou - zkušenosti z pojištění podnikatelských...

Třinec
až 20 000 Kč/měsíc

Pracovník administrativy

Pracovník obchodně klientského místa - vzdělání středoškolské. Pracoviště Č. Krumlov. Dohoda o provedení práce, prac. doba pružná (Po, St a Pá 8:00-12:00h, 13:00 - 17:00h; Út a Čt 8:00 - 12:00, 13:00 -16:00h). Nástup dle dohody. Odměna 17.000,-- -...
Aktualizováno před 3 měsíci

Český Krumlov
až 17 000 Kč/měsíc

Zobrazuji 1 - 10 z 12 volných pracovních míst ve společnosti ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB