Práce v ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB

Adresa společnosti

ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
Štefánikova 2086
Nový Jičín
Česká republika
IČ: 45534306

Pracovní nabídky společnosti ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB

Odborní pojišťovací poradci

Společnost ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pojišťovací poradci.
Aktualizováno před 3 dny

Nový Jičín
až 10 000 Kč/měsíc

Pojišťovací poradce

Aktualizace 10. 9. 2019, 21. 6. 2019 Jedná se o práci s klienty, následný servis a péče. Požadujeme - pracovitost, iniciativnost, ochota organizovat si práci podle sebe a ovlivnit si výdělek. Výhodou - zkušenosti z pojištění podnikatelských...
Aktualizováno před 9 dny

Třinec
až 20 000 Kč/měsíc

Přepážkový pracovník

Společnost ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB hledá vhodného kandidáta na pozici Přepážkoví konzultanti v pojišťovnách.
Aktualizováno před 10 dny

Sokolov
až 14 700 Kč/měsíc

Pracovník/ce obchodního klientského místa

Společnost ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví.

Písek

Pracovník administrativy

Pracovník obchodně klientského místa - vzdělání středoškolské. Pracoviště Č. Krumlov. Dohoda o provedení práce, prac. doba pružná (Po, St a Pá 8:00-12:00h, 13:00 - 17:00h; Út a Čt 8:00 - 12:00, 13:00 -16:00h). Nástup dle dohody. Odměna 17.000,-- -...
Aktualizováno před 22 dny

Český Krumlov
až 17 000 Kč/měsíc

Pojišťovací poradci

Aktualizováno před měsícem

Valašské Meziříčí

Náplň práce: budete pečovat o stávající klienty, můžete pracovat na zaběhnutém obchodním místě, poskytovat klientům poradenství a sjednávat jim pojistné smlouvy. Nabízíme: nadprůměrné výdělky, možnost vybudovat si kariéru, možnost flexibilní...

Vsetín

Přepážkový/á pracovník/ce

Aktualizováno před 3 měsíci

Cheb
až 30 000 Kč/měsíc

Specialista/ka na podnikatelská rizika

Společnost ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB hledá vhodného kandidáta na pozici Pojišťovací poradci specialisté.

Cheb

Obchodní poradce/kyně

Společnost ČSOB Pojišťovna, a.s. člen holdingu ČSOB hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pojišťovací poradci.
Aktualizováno před 4 měsíci

Domažlice

Zobrazuji 1 - 10 z 13 volných pracovních míst ve společnosti ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB