Práce v Zoologická zahrada Tábor a.s.

Naše zvířata jsou pro nás na prvním místě. Proto jim věnujeme veškerou možnou pozornost ať už v podobě špičkové veterinární péče či prostorných a odborně navrhovaných výběhů. Do našeho týmu hledáme někoho, kdo má stejnou vášeň a péče o zvířata pro něj nebude jen prací ale posláním. Nabízíme perspektivní zaměstnání v největší jihočeské zoologické zahradě, která se zaměřuje na podporu a ochranu ohrožených druhů živočichů.

Adresa společnosti

Zoologická zahrada Tábor a.s.
Tábor – Větrovy, 10
Tábor 2
Česká republika
IČ: 040 74 025

Pracovní nabídky společnosti Zoologická zahrada Tábor a.s.

Kynoložka/kynolog

Co bude Vaším úkolem: Krmení, venčení a socializace psů Příprava psů na výstavy Pomoc při předvádění psů (event. samostatné předvádění psů) na výstavách v ČR i Evropě Práce v rámci chovatelské stanice v Praze Práce na IČO Co od Vás...
Aktualizováno před 3 dny

Ošetřovatel/ka zvířat v Zoologické zahradě Tábor

Co bude Vaším úkolem: Krmení a ošetřování zvířat Dohled nad zdravotním stavem zvířat Podíl na rozvoji Zoologické zahrady Tábor Úklid, čištění a údržba prostorů pro ustájení zvířat (výběhů, kotců, klecí, zimovišť, stájí, voliér…) a vybavení ...
Aktualizováno před 18 dny

Údržbář/ka v Zoologické zahradě Tábor

Hledáme údržbáře pro největší jihočeskou zoologickou zahradu, která se zaměřuje na podporu a ochranu ohrožených druhů živočichů. Do našeho stávajícího týmu hledáme člověka, který je manuálně zručný a má kladný vztah ke zvířatům.
Aktualizováno před 18 dny

Vedoucí údržby v Zoologické zahradě Tábor, a.s.

Hledáme vedoucího údržbáře pro největší jihočeskou zoologickou zahradu, která se zaměřuje na ochranu ohrožených druhů živočichů. Do našeho stávajícího týmu hledáme člověka, který je manuálně zručný a dokáže vést tým údržbářů.
Aktualizováno před 18 dny

Asistent/ka ředitele zoologické zahrady

Do týmu ředitele zoologické zahrady v Táboře se sídlem a místem výkonu práce v Praze, hledáme aktivního člověka s výbornými organizačními schopnostmi, který bude mít vysokoškolské vzdělání přírodovědného nebo veterinárního směru.
Aktualizováno před 18 dny

Zobrazuji 1 - 5 z 5 volných pracovních míst ve společnosti Zoologická zahrada Tábor a.s.


>