Lektor vzdělávacích kurzů - Volná pracovní místa - Nabídka práce

Hledám práci na pozici Lektor vzdělávacích kurzů. Jak mi můžete pomoct nalézt zaměstnání?

Hledáte práci na pozici Lektor vzdělávacích kurzů?

Na této stránce naleznete nabídky práce na pozici Lektor vzdělávacích kurzů. Aktuálně máme v nabídce 3 volných pracovních míst.

Recepční/ office asistentka/ administrátor kurzů- 28 000 Kč

Požadujeme - SŠ vzdělání - Anglický jazyk na komunikativní úrovni (nutné občasné přepojení telefonátů) - Dobrá uživatelská znalost MS Office - Outlook, Word, Excel - Komunikativní a organizační dovednosti, reprezentativní vystupování -...
Aktualizováno před 8 dny

Axial Personnel Agency, s.r.o.
Praha
29 000 Kč

Přijmeme nové lektory pro individuální doučování dětí i dospělých

Koho hledáme: Hledáme nové posily na individuální doučování žáků základních a středních škol. Pokud Vás baví předávat své znalosti a chcete trávit svůj volný čas smysluplně, přidejte se do našeho týmu lektorů ještě dnes! Naši lektoři jsou pány...
Aktualizováno před 2 měsíci

Přijmeme nové lektory pro individuální doučování maďarštiny- rodilý mluvčí/ C1

Koho hledáme: Hledáme nové posily na individuální doučování maďarského jazyka pro studenty vysokých škol a dospělé. Pokud Vás baví předávat své znalosti a chcete trávit svůj volný čas smysluplně, přidejte se do našeho týmu lektorů ještě dnes! Naši...
Aktualizováno před 2 měsíci

Zobrazuji 1 - 3 z 3 volných pracovních míst na pozici Lektor vzdělávacích kurzů