Úřad práce Neratovice aktuálně březen - volná pracovní místa a nabídka práce

Úřad práce Neratovice - v nabídce je aktuálně 72 volných pracovních míst.

Úřad práce Neratovice volná pracovní místa aktuálně

Pomocní kuchaři

Společnost HAO YANG OU s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní kuchaři.
Aktualizováno před 3 měsíci

Neratovice
až 15 000 Kč/měsíc

Manipulační dělník

- zdravotní průkaz, spolehlivost, manuální zručnost. Jednosměnný provoz PO-ČT, začátek pracovní doby ve 4:30 hod., vhodné pro místní uchazeče. Kontakt: Ing. Al-Balaa (PO-PÁ od 8 do 18 hod.)
Aktualizováno před 4 měsíci

POSIDIUM, s.r.o.
Neratovice
až 13 350 Kč/měsíc

Ošetřovatel

Náplň práce: hlavním předmětem a obsahem práce je přímá obslužná péče o klienty, spočívající v nácviku jednoduchých denních činností, pomoci při osobní hygieně a oblékání, manipulaci s přístroji, pomůckami, prádlem, udržování čistoty a osobní...

Dům Kněžny Emmy - domov pro seniory
Neratovice
až 22 000 Kč/měsíc

Získejte čerstvé nabídky práce každý den!

Vložte e-mail a my vám na něj budeme zasílat nabídky z regionu Neratovice a okolí.

A nemějte obavy, zasílání si můžete kdykoliv upravit nebo zrušit. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí.

Po odeslání bude provozovatel Spravnykrok.cz zpracovávat a spravovat vložené osobní údaje. více

Pomocná síla v kuchyni

-krátký/dlouhý týden, řidičský průkaz sk. B výhodou Kontakt: pí Vojnová. Osobná schůzka každou středu v 10:00

Marek Havlíček
Neratovice
až 27 500 Kč/měsíc

Prodavač/ka

krátký/dlouhý týden dlouhý týden : po,út,pá,so,ne od 8:00-19:00 krátký týden: út 8:00-14:00 ,st,čt od 8:00-19:00 Kontakt: telefonicky 774 688 867

ATURA inc s.r.o.
Neratovice
až 16 500 Kč/měsíc

Řidič/ka

NÁPLŇ PRÁCE: rozvoz kusových zásilek zákazníkům společnosti, očekávaný výkon 20 zastávek / den, péče o svěřené vozidlo POŽADAVKY: příjemné vystupování, fyzická zdatnost, řidičský průkaz sk. B, praxe v řízení dodávkového vozu výhodou NABÍZÍME:...

PAPERA s.r.o.
Neratovice
až 20 000 Kč/měsíc

Číšník, servírka

DO ZAVEDENÉ RESTAURACE, KTERÁ JE NA TRHU UŽ 24LET. HLEDÁME SPOLEHLIVOU, PŘÍJEMNOU, PRACOVITOU SERVÍRKU , nástup ihned Místo výkonu práce: Restaurace MEXIKANO Kontakt: pí Vojnová - po telef. dohodě si domluvit osobní schůzku

Neratovice
až 25 000 Kč/měsíc

Zubař

Požadujeme: schopnost porozumět a komunikovat v čekém jazyce, praxe v oboru výhodou; zajistíme kompletní zaškolení a podporu zkušeného stomatologa Místo výkonu práce: Hamplova 1498, 277 11 Neratovice Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem

Adonis Dental s.r.o.
Neratovice
až 24 000 Kč/měsíc

Řidič kamionu

- převoz materiálu na stavbu Požadujeme: řidičský průkaz sk.C+E Kontakt: telefonicky 7:00-16:00, životopisy zasílejte e-mailem
Aktualizováno před 5 měsíci

Červenka Bohumil - BČ, s.r.o.
Neratovice

Obsluha zemního stroje

Požadujeme:strojnický průkaz. Kontakt: telefonicky 7:00-16:00

Neratovice

Zobrazuji 1 - 10 z 72 nabídek z úřadu práce Neratovice