Úřad práce Hlučín aktuálně září - volná pracovní místa a nabídka práce

Úřad práce Hlučín - v nabídce je aktuálně 113 volných pracovních míst.

Úřad práce Hlučín volná pracovní místa aktuálně

Pracovník ostrahy

VYHRAZENO PRO OZP Požadavky: - věk nad 18 let - praxe výhodou - není podmínkou - cerifikikát strážného (možno zprostředkovat) - vyhrazeno pro OZP - 12hodinové směny (2-3 směny v týdnu). Pochůzková činnosti v rámci svěřeného objektu. ...
Aktualizováno včera

Bohemia Marten Plus s.r.o.
Hlučín
až 90 Kč/měsíc

Zedník

Vzdělání ani praxe ve stavebnictví není podmínkou, vše zaučíme. Pracoviště Hlučín a Ostrava. Na pracoviště do Ostravy je svoz zajištěn z Hlučína. KO: Jiří Suchánek, mob. 732784874, email: fasuchanek@live.com
Aktualizováno před 2 dny

Jiří Suchánek
Hlučín
až 15 000 Kč/měsíc

Pomocná síla v kuchyni

Pomocná práce v kuchyni, loupání brambor, cibule, dělání salátů, předmytí nádobí do myčky, úklid kuchyně. Pracovní doba dle domluvy. KO: Ing. Pavel Kubina, mob. 602 715 877 email: stara.celnice@centrum.cz

Ing. Pavel Kubina
Hlučín
až 100 Kč/měsíc

Získejte čerstvé nabídky práce každý den!

Vložte e-mail a my vám na něj budeme zasílat nabídky z regionu Hlučín a okolí.

A nemějte obavy, zasílání si můžete kdykoliv upravit nebo zrušit. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí.

Po odeslání bude provozovatel Spravnykrok.cz zpracovávat a spravovat vložené osobní údaje. více

Specialista výpočetní techniky

Náplň: Rozvoz zboží, servis, práce na PC a OZ Požadujeme: Řidič skupiny B, práce na PC Nabízíme: práci na HPP Místo pracoviště: Dolní Benešov Kontakt emailem: janos@coolerservices,cz

COOLER SERVICES CZ s.r.o.
Dolní Benešov
až 26 000 Kč/měsíc

Pracovník/ce údržby textilií, dekorací a úklidu

Společnost JM družstvo Wybranetz hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci pro ruční praní a žehlení.

JM družstvo Wybranetz
Markvartovice
až 10 175 Kč/měsíc

Strojírenský technik

Požadujeme:znalost problematiky měření plastových dílů, znalost čtení technické dokumentace, orientace v oblasti metrologie Náplň práce: -měření dodaných kusů na 3D/optickém měřícím stroji -vyhodnocování způsobilosti systému měření MSA...

HP trend, s.r.o.
Ludgeřovice
až 22 000 Kč/měsíc

Zedník

Kontakt: Pavel Rossmann, 775 391 701 Práce v Moravskoslezském kraji, praxe výhodou, řidičský průkaz sk. B výhodou - nutností je dopravit se na sídlo zaměstnavatele. Podmínkou je spolehlivost a dochvilnost.

Pavel Rossmann
Závada
až 170 Kč/měsíc

Obsluha stroje

Manuální zručnost. Nástup možný ihned. Předem volat a domluvit si schůzku. KO: Ing. Světlana Zdařilová, mob. 737 272 657

Ludgeřovice
až 19 000 Kč/měsíc

Obsluha v restauraci

Obor vzdělání není podstatný, pracovníka kompletně zaučíme. Potřebná ochota komunikovat a učit se novým věcem, příjemné vystupování.

Instalatér, topenář

Podmínkou vyučení v oboru nebo praxe. Vhodné i pro absolventy. Svářečský průkaz výhodou. Podmínkou ŘP sk. B. Pracoviště: Ostrava a okolí.

Miroslav Strachota
Ludgeřovice
až 20 000 Kč/měsíc

Zobrazuji 1 - 10 z 113 nabídek z úřadu práce Hlučín