Úřad práce Nepomuk aktuálně říjen - volná pracovní místa a nabídka práce

Úřad práce Nepomuk - v nabídce je aktuálně 34 volných pracovních míst.

Úřad práce Nepomuk volná pracovní místa aktuálně

Obsluha licího stroje

Společnost Quick Agency 4all s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení.
Aktualizováno před 10 dny

Nepomuk
až 15 000 Kč/měsíc

Pracovník administrativy

Nabízíme: možno i na DPP nebo DPČ, jednosměnný provoz, vhodné i pro důchodce a osoby ZPS. Požadavky: základní znalost práce na PC, komunikační dovednosti, příjemné vystupování V případě zájmu životopisy zasílejte na e-mail: psvsetecka@seznam.cz.
Aktualizováno před 11 dny

Všetečka & syn s.r.o.
Nepomuk
až 16 280 Kč/měsíc

Kuchař/ka

Místo výkonu Nepomuk. Prvotní kontakt e-mailem. Požadujeme: spolehlivost, zdravotní způsobilost pro výkon povolání, manuáoní zručnost, odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu.
Aktualizováno před měsícem

ŠVEJK GASTRO s.r.o.
Nepomuk
až 17 800 Kč/měsíc

Získejte čerstvé nabídky práce každý den!

Vložte e-mail a my vám na něj budeme zasílat nabídky z regionu Nepomuk a okolí.

A nemějte obavy, zasílání si můžete kdykoliv upravit nebo zrušit. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí.

Po odeslání bude provozovatel Spravnykrok.cz zpracovávat a spravovat vložené osobní údaje. více

Vychovatel

Splněné nebo započaté vzdělání a související podmínky dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících-vysokoškolské vzdělání ve speciálně nebo sociálně pedagogické oblasti. Psychická způsobilost dle zákona 109/2002 Sb., Občanská a...
Aktualizováno před 2 měsíci

Dětský domov, Nepomuk
Nepomuk
až 24 810 Kč/měsíc

Asistent/ka pedagoga

Společnost Dětský domov, Nepomuk hledá vhodného kandidáta na pozici Asistenti učitelů.

Nepomuk
až 13 350 Kč/měsíc

Obchodní zástupce

Náplň práce: Zastupuje firmu z hlediska obchodních vztahů k zákazníkovi, aktivní akvizice nových zákazníků s ohledy na požadavky a možnosti společnosti, péče o stávající zákazníky, součinnost s výrobou. Požadujeme: znalost výkresové...

KoXa s.r.o.
Nepomuk
až 35 000 Kč/měsíc

Svářeč

Požadujeme: znalost výkresové dokumentace, praxe v oboru alespoň 1 rok, spolehlivost, jeřábnický, vazačský průkaz nebo praxe s TIG výhodou. Nabízíme výkonnostní prémie, možnost přesčasů a dobrý kolektiv. Kontakt na uvedemém e-mailu nebo telefonu...

KoXa s.r.o.
Nepomuk
až 20 000 Kč/měsíc

Nástrojař

Požadujeme: znalost výkresové dokumentace, praxe v oboru alespoň 1 rok, spolehlivost, jeřábnický, vazačský průkaz výhodou. Nabízíme výkonnostní prémie, možnost přesčasů a dobrý kolektiv. Kontakt na uvedemém e-mailu nebo telefonu po-pá 8:00-17:00.

KoXa s.r.o.
Nepomuk

Svářeči

Společnost ELITEX Nepomuk a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Svářeči.
Aktualizováno před 3 měsíci

Nepomuk
až 18 000 Kč/měsíc

Třídič odpadů, demontážník

Společnost Kovošrot Nepomuk s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Třídiči odpadů.

Nepomuk

Zobrazuji 1 - 10 z 34 nabídek z úřadu práce Nepomuk