Úřad práce Svitavy aktuálně únor - volná pracovní místa a nabídka práce

Úřad práce Svitavy - v nabídce je aktuálně 637 volných pracovních míst.

Úřad práce Svitavy volná pracovní místa aktuálně

Obchodní zástupce | až 60. 000,- Kč měsíčně

Požadujeme Hledáme komunikativní a vědomé obchodníky se zkušenostmi z oblasti prodeje nebankovních úvěrů nebo pojištění. Naši obchodní zástupci:    •  Vedou jednání s klienty, umí argumentovat.    •  Zvládnou nejen připravit nabídku úvěru,...
Aktualizováno dnes

Strojní inženýr/ka

Společnost protechnik consulting s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři ve výzkumu a vývoji.
Aktualizováno před měsícem

protechnik consulting s. r. o.
Moravská Třebová
až 38 000 Kč/měsíc

Referent obchodu

NÁPLŇ PRÁCE: administrativní práce pro podnikové prodejny NABÍZÍME: zaměstnanecné poukázky KONTAKT: telefonicky, e-mailem

RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
Jevíčko
až 24 000 Kč/měsíc

Získejte čerstvé nabídky práce každý den!

Vložte e-mail a my vám na něj budeme zasílat nabídky z regionu Svitavy a okolí.

A nemějte obavy, zasílání si můžete kdykoliv upravit nebo zrušit. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí.

Po odeslání bude provozovatel Spravnykrok.cz zpracovávat a spravovat vložené osobní údaje. více

Fakturant

NÁPLŇ PRÁCE: příjem objednávek, fakturace, evidence materiálu POŽADAVKY: spolehlivost, flexibilitu, bezúhonnost, odolnost proti stresu NABÍZÍME: podnikové benefity KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Jevíčko
až 18 000 Kč/měsíc

Řidič nákladního vozu

POŽADAVKY: ŘP sk. C, CE, znalost RJ KONTAKT: e-mailem

ALMA Service, s.r.o.
Litomyšl
až 21 000 Kč/měsíc

Obsluha strojů – plasty

NÁPLŃ PRÁCE: obsluha vstřikovacích strojů na plasty, kontrola kvality výrobků POŽADAVKY: zodpovědnost a cílevědomost NABÍZÍME: zázemí tradiční české firmy, benefity formou jednorázových odměn

Jiří Řebíček - Metalplast, s.r.o.
Polička

Pomocná síla v kuchyni

Možnost zaměstnávání cizinců. NÁPLŃ PRÁCE: obsluha rychlého občerstvení, příprava jídel, speciální požadavky nejsou. Pracovní doba Po - Čt 10 - 23, Pá - So 10 - 03, Ne 11 - 23

ERGIN AZADI, s. r. o.
Svitavy
až 15 000 Kč/měsíc

Montér – kovovýroba

Zaměstnanec musí být zdravotně způsobilý. Není třeba zvláštní průprava, bude zaměstnavatelem zaškolen. Zaměstnavatel je schopen zařídit ubytovací zařízení i dopravu na pracoviště. KONTAKT: osobně, telefonicky - Po - Čt 9.00 - 16.00 hod., e-mailem

Grant Royal, s.r.o.
Jevíčko

NÁPLŇ PRÁCE: převoz živé drůbeže, svoz vajec POŽADAVKY: řidičský průkaz sk. C+E, spolehlivost, zodpovědnost, profesní průkaz NABÍZÍME: práci v prosperující firmě, věrnostní odměnu, odměnu za neabsenci, řidičům jsou vypláceny diety, 25 dnů...

MACH DRŮBEŽ a.s.
Litomyšl
až 30 000 Kč/měsíc

Pracovník údržbářské čety - práce s unc

Společnost MACH DRŮBEŽ a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor.

Litomyšl
až 26 000 Kč/měsíc

Zobrazuji 1 - 10 z 637 nabídek z úřadu práce Svitavy