Úřad práce Znojmo aktuálně listopad - volná pracovní místa a nabídka práce

Úřad práce Znojmo - v nabídce je aktuálně 371 volných pracovních míst.

Úřad práce Znojmo volná pracovní místa aktuálně

Prodejce nábytku (Znojmo)

Požadujeme Požadujeme: * ukončené SŠ vzdělání * praxe v prodeji uvedeného sortimentu výhodou * znalost práce s PC * orientaci na zákazníka, schopnost obchodní argumentace * komunikativnost a příjemné vystupování * flexibilita *...
Aktualizováno před 8 dny

Pracovník péče o vozy - Znojmo (A7584)

Požadujeme * ŘP sk. B min. 1 rok * Ochotu pracovat krátký/dlouhý týden * Znalost práce na PC * Ochotu pracovat ve venkovních prostorách Nabízíme * Mzdu 25.000 Kč a možnost výdělku nad standard mzdy * Mimořádné bonusy * Možnost výdělku...
Aktualizováno dnes

Řidič/ka

ŘP-B, základy NJ, spolehlivost, praxe výhodou,
Aktualizováno včera

Marie Stodůlková
Hodonice
až 20 000 Kč/měsíc

Získejte čerstvé nabídky práce každý den!

Vložte e-mail a my vám na něj budeme zasílat nabídky z regionu Znojmo a okolí.

A nemějte obavy, zasílání si můžete kdykoliv upravit nebo zrušit. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí.

Po odeslání bude provozovatel Spravnykrok.cz zpracovávat a spravovat vložené osobní údaje. více

Řidič/ka

Řidič dodávky - vozidla do 3,5 t, ŘP sk. B, cesty CZ a EU, částečná jazykové vybavení NJ nebo AJ, zdravotní způsobilost, vyžadována praxe. Nabízíme prémie a odměny. Info telefonicky, emailem nebo osobně na adrese Dobšická 6

JAKUB speed s.r.o.
Znojmo
až 25 000 Kč/měsíc

Řidič nákladního vozu

zabezpečení dopravy vnitrostátní mezi závody Znojmo a Bučovice, ŘP-C+E, tahač s plachtovým návěsem, platné psychologické vyšetření, školení, min. 2 roky praxe, praxe a řízení VZV výhodou, samostatnost pečlivost, 13 mzda, zaměstnencké výhody,

PFNonwovens Czech s.r.o.
Znojmo
až 30 000 Kč/měsíc

Řidič kamionu

ŘP-C, platný prof. průkaz, digi karta, cesty v rámci EU, NJ částečně, AJ vítán, praxe, víkendy volné.

Znojmo
až 35 000 Kč/měsíc

Manipulační dělník

Maniplační práce ve výrobě, zvedání břemen těžších 20 kg, doprava vlastní, bližší informace o volném místě p. Bazalová,

WINTTER, spol. s r.o.
Bantice

Obsluha lisu, výroba komponentů pro automobilový průmysl, 8-mi hod. směny, doprava vlastní, manuální zručnost, zaměstnanecké benefity. Bližší informace o volném místě p. Bazalová, profesní životopis lze zaslat na e-mail.

Bantice
až 23 000 Kč/měsíc

Kuchař/ka

Náplň práce: kuchař příprava 3 meny denně, v poledne roznos obědů - číšnické práce. Požadujeme vyučen nebo zaučen, praxe u nevyučených podmínkou, účtující, práce bez víkendů. Bližší informace telefonicky u p. Psotové.

STK Znojmo, s.r.o.
Znojmo
až 18 000 Kč/měsíc

Technik

vzdělání v technickém oboru, komunikativnost, technické myšlení - čtení technické dokumentace, PC uživatelsky, NJ slovem i písmem, AJ výhodou, praxe vítána,

Truhlářství ZdeNo, s.r.o.
Prosiměřice
až 28 000 Kč/měsíc

Zobrazuji 1 - 10 z 371 nabídek z úřadu práce Znojmo