Úklidový pracovník

Inzerát z úřadu práce
Plat: až 13 350 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,
Vloženo před 12 měsíci
Aktualizováno před 4 měsíci

Společnost Čistící stroje s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech.

Popis pracovní pozice

Úklidový pracovník - vzdělání základní. Pracoviště okres Český Krumlov a dle zakázek i okres České Budějovice. Prac. poměr na dobu neurčitou, nástup ihned, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Mzda 13.350,-- Kč hrubého. Vhodné i pro absolventy. Kontakt: p. Kellnerová, tel.: 775 863 000 . Ověřeno dne 23.5.2019.

Našli jsme podobné nabídky práce

Uklízeč/ka - Poříčany

Požadujeme Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon vlastnických práv státu k nemovitostem tvořícím dálnice a silnice I. třídy, zabezpečení správy, údržby...
Aktualizováno před 10 dny

Uklízeč/ka v obchodě s módou: 95Kč/h čistého

Požadujeme Hledáme brigádníky na výpomoc v prodejně s módou. Jedná se zejména o pomoc při stěhování prodejny se značkovou módou, drobný úklid na prodejní ploše, rovnání zboží v regálech, štítkování, vybalování. Směny 8-11h. Požadujeme ...
Aktualizováno před 6 měsíci

Plzeň
až 95 Kč/měsíc

Kontakt

Čistící stroje s.r.o.

319
370 01 Litvínovice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Homolová, +420 775 893 319

Společnost si nepřeje být kontaktována pomocí emailu.