Zubní lékař/ka Plzeň

Plat: 41 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Purkyňova 632, Plzeň, Plzeňský

Společnost BitterDent s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zubní lékaři.

Popis pracovní pozice

Kontakt předem: Bitter Julia MUDr., tel.: 608 056 000 (Po-Pá 8:00-11:00; 13:00-19:00), e-mail: julia.bitter@bitterdent.cz

Požadujeme: VŠ lékařské vzdělání v oboru stomatologie; praxi min. 3 roky; znalost českého a ruského jazyka; ŘP sk. B; zájem a praxi v stomatochirurgii. Oceníme spolehlivost, pečlivost a zájem o obor.

Kontakt

BitterDent s.r.o.

MUDr. Julia Bitter, +420 608 056 000, julia.bitter@bitterdent.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BitterDent s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BitterDent s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.