Media analyst (pro oblast balkánu) Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nad Trojou 199, Praha, Hlavní město Praha

Společnost MEDIA STRATEGY a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti marketingu.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Praha 8, Nad Trojou 199/1
Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu jaroslav.kovarik@mediastrategy.eu
Kontaktní osoba: pan JUDr. Jaroslav Kovářík
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru. Znalost plánování a nákupu médií v Albánii, Bosně-Herzegovině, Bulharsku, Chorvatsku, Černé Hoře, Makedonii, Slovinsku, Srbsku. Angličtina slovem i pismem. Výborná znalost práce s MS Excel a PowerPoint. Komunikační a prezentační schopnosti. Řidičské oprávnění skupiny B.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, mobilní telefon k dispozici

Kontakt

MEDIA STRATEGY a.s.Kontaktní osoba:
JUDr. Jaroslav Kovářík, jaroslav.kovarik@mediastrategy.eu

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MEDIA STRATEGY a.s. (IČO 26437465), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.