Gaming specialista - 170 Kč/hod. Praha

Volná místa Praha Volná místa lidské zdroje Praha

Plat: 170 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

-Komunikační dovednosti,
-znalost anglického jazyka je podmínkou,
-Nadšení pro práci v zážitkovém centru,
-Aktivní přístup k práci,
-Časovou flexibilitu, včetně víkendů a večerních směn.

Nabízíme

- Možnost profesního růstu a rozvoje v zážitkovém centru,
- Konkurenční odměny a výhody,
- Jedinečné pracovní prostředí plné zábavy a interaktivních her,
- 170Kč/hod v práci na plný úvazek,
- Směnný provoz s cyklem krátký - dlouhý týden, zaručující dostatek času pro vaše osobní záležitosti.

Náplň práce

Poskytování zákaznického servisu a péče o naše návštěvníky v zábavním centru.
Zajišťování správného provozu a údržby herních zařízení.
Pomoc návštěvníkům s obsluhou a poradenstvím ohledně různých her a aktivit.
Řízení a dohled nad údržbou herních zařízení a zabezpečení bezpečného a hygienického prostředí pro zákazníky.

ABZAKOVO spol. s r.o.

Myslíkova 31
Praha 1

Kontaktní osoba:
Abzakovo - Sklady   775522219