Ošetřovatel hospodářských zvířat Blízkov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 24 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Blízkov, Vysočina

Společnost AGRO - Měřín, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Chovatelé a ošetřovatelé zvířat v zařízeních určených pro chov a příbuzní pracovníci.

Popis pracovní pozice

AGRO- Měřín, a.s. - pracoviště Blízkov
- náplň práce, krmení, odkliz hnoje
- nástup dle dohody
- po zkušebním období i na dobu neurčitou
- nabízíme příspěvek na stravování
Kontakt: Jiří Šustr, vedoucí ŽV, mob.: 606 053 988, e-mail: agro@agro-merin.cz

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

AGRO - Měřín, a.s.Kontaktní osoba:
Jiří Šustr, vedoucí ŽV, +420 606 053 988, agro@agro-merin.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) AGRO - Měřín, a.s. (IČO 49434179), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.