Sklář dutého skla Harrachov

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 95, Harrachov, Liberecký

Společnost SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r.o. CZECH REPUBLIC hledá vhodného kandidáta na pozici Skláři dutého, lisovaného a technického skla.

Popis pracovní pozice

Práce spočívá v nabírání skloviny a tvarování sklářských výrobků. Nevyučené v oboru zaučíme, možnost ubytování nebo přidělení bytu.

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30.000 Kč, stravenky, lázně, masáže

kontakt: telefonicky pondělí-pátek od 7.00 do 14.00 hod., e-mailemkontakt: telefonicky pondělí-pátek od 7.00 do 14.00 hod., e-mailem

Kontakt

SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r.o. CZECH REPUBLICKontaktní osoba:
Bc. Pelcová, +420 481 528 141, person@sklarnaharrachov.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r.o. CZECH REPUBLIC výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r.o. CZECH REPUBLIC o smazání nebo o opravu osobních údajů.