Obchodní služba - přepážkový pracovník/ce Šumperk

Inzerát z úřadu práce (13753770748)
Plat: od 18500 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Slovanská, Šumperk, Olomoucký
Aktualizováno před měsícem

Společnost UNIQA pojišťovna, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní služba - přepážkový pracovník/ce.

Popis pracovní pozice

Hledáme pro oblastní kancelář v Šumperku komunikativní kolegy s příjemným vystupováním, obchodním duchem a orientací na výsledek.
Komunikace se stávajícími klienty, oslovování nových klientů, obsluha přepážky, finanční poradenství.
Minimálně SŠ vzdělání, ochota vzdělávat se, komunikativnost a aktivní přístup, uživatelská znalost práce na PC, praxe v obchodní činnosti, pojišťovnictví nebo příbuzném oboru výhodou, ne však podmínkou, čistý trestní a insolvenční rejstřík. Nabízíme proškolení a certifikaci v oboru pojišťovnictví a finančních služeb. Vhodné i pro absolventa. Pracovní doba od 8:00 do 17:00 hod. nebo dle domluvy. Kontakt: e-mailem.

Našli jsme podobné nabídky práce

Obchodní zástupce

Požadujeme Příjmeme OZ. Řidičský průkaz skupiny B. Dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatná práce. Nabízíme Do budoucna možnost služebního vozu. Náplň práce Tvorba vlastního regionu. Volná pracovní doba.
Aktualizováno před 7 dny

Prostějov

Požadujeme Přijmeme OZ. Řidičský průkaz skupiny B. Dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatná práce. Nabízíme Do budoucna možnost služebního vozu. Náplň práce Tvorba vlastního regionu. Volná pracovní doba.
Aktualizováno před 4 dny

Litovelsko, Uničovsko

Litovel a okolí

Obchodní ředitel

Požadujeme - VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru - praxe v oboru automobilového průmyslu výhodou - zkušenosti s vedením lidí podmínkou - komunikativní a organizační schopnosti - schopnost udržovat a rozvíjet dlouhodobé obchodní...
Aktualizováno dnes

Teamleader skladu Mohelnice - dvousměnný provoz - automotiv

Požadujeme Jako teamleader směny budete pravou rukou a podporou pro směnového mistra, budete řešit veškeré rozmístění skladníků dle dané situace nebo třeba řešit reklamace a další "maléry", které se ve skladu stanou. - odpočívat budete 25 dní -...

Šumperk
30000 - 38000 Kč/měsíc

Policista/ka - náborový příspěvek 75.000 Kč

Požadujeme - maturitu - pokud máš maturitu z jakékoliv střední školy nebo z jakéhokoliv oboru středního odborného učiliště s maturitou, splňuješ požadavky na vzdělání a vše potřebné pro výkon služby tě naučíme - trestní bezúhonnost - státní...

Šumperk
31000 - 36000 Kč za měsíc

UNIQA pojišťovna, a.s.

Komenského 56
397 01 Písek
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Zahradová, lucie.zahradova@uniqa.cz