Pomocnice do domácnosti. Zlín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Růmy 1598, Zlín, Zlínský

Společnost PRAGOKONCERT BOHEMIA, a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Hospodyně v domácnostech.

Popis pracovní pozice

Náplň práce: chod domácnosti a práce v reprez. areálu společnosti.
Požadavky: ŘP sk. B, spolehlivost, pracovitost, pečlivost, samostatnost, loajalita, čas. flexibilita.
Benefity: příspěvek na dopravu 1.000 Kč.

Kontakt

PRAGOKONCERT BOHEMIA, a. s.Kontaktní osoba:
Denis Budankov   +420 602 723 408

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PRAGOKONCERT BOHEMIA, a. s. (IČO 25318136), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.