Mistři na stavbě Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 100 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Koubkova 1847, Praha, Hlavní město Praha

Společnost JASNA architekt s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví.

Popis pracovní pozice

Místo práce: Koubkova č.p. 1847/5, Praha 2
kontakt na e-mail: jasna.sedlackova@seznam.cz
Požadujeme řidičský průkaz sk. B. Vhodná je znalost češtiny a ukrajinštiny slovem i písmem. Pracovní doba je i o sobotách.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

JASNA architekt s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing.arch. Jana Dunčáková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) JASNA architekt s.r.o. (IČO 04941403), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.