Operátor výrobní linky Otrokovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Napajedelská 220, Otrokovice, Zlínský

Společnost OBSIDIAN a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků ze skla a keramiky.

Popis pracovní pozice

Náplň práce: obsluha výrobní linky, řezání rámečků, tmelení skel.
Požadavky: zručnost, pečlivost, ŘP sk.B, technické vzdělání výhodou.
Zaměstnanecké výhody: stravenky.
Zaměstnavatele kontaktujte e-mailem nebo telefonicky od 7 - 14 hodin.

Kontakt

OBSIDIAN a.s.Kontaktní osoba:
David KOZUBÍK   +420 774 716 994

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) OBSIDIAN a.s. (IČO 27700526), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.