Šička obuvi - svrškař Třebíč

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tomáše Bati 1090, Třebíč, Vysočina
Vloženo před 4 měsíci
Aktualizováno před měsícem

Společnost SELVA SHOES s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obuvníci a příbuzní pracovníci.

Popis pracovní pozice

- obsluha šicího stroje - jednojehlovka, dvojjehovka, strobel, lemování
Nabízíme: 5 týdnů dovolené + 13. plat + zaměstnanecká sleva na vybrané zboží
- vhodné i pro OZP
- stravenky + benefity

Našli jsme podobné nabídky práce

Obchodní zástupce

Požadujeme Příjmeme OZ. Řidičský průkaz skupiny B. Dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatná práce. Nabízíme Do budoucna možnost služebního vozu. Náplň práce Tvorba vlastního regionu. Volná pracovní doba.
Aktualizováno před 24 dny

Ladislav Sekanina
Třebíč

Pracovník/pracovnice do pekárny

Požadujeme Přijmeme šikovné muže i ženy k výrobní lince a na pomocné práce. Při odpracovaném fondu pracovní doby odměny! Požadujeme dobrým zdravotní stav a potravinářský průkaz. Nabízíme - zálohy na mzdu - pravidelný příjem - pracovní oděv...
Aktualizováno včera

Personal Consulting s.r.o.
Třebíč
20 000 Kč

Operátor výroby

Třebíč
20 000 Kč

Prodavač/ka masa a uzenin, lahůdky -Náměšť nad Oslavou

Požadujeme • vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou • chuť do práce • nezaučené zaučíme Náplň práce • prodej masa • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva • manipulace se zbožím

PMU CZ, a.s
Náměšť nad Oslavou

Požadujeme • vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou • chuť do práce • nezaučené zaučíme Nabízíme • pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou (možnost i dlouhodobé brigády) • bonusy za plnění tržeb,...

PMU CZ, a.s
20 000 Kč/měsíc

Kontakt

SELVA SHOES s.r.o.

Kontaktní osoba:
Petr Neuvirt   +420 603 540 434

Společnost si nepřeje být kontaktována pomocí emailu.