Praktický zubní lékař Hrádek nad Nisou

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 1. máje 716, Hrádek nad Nisou, Liberecký

Společnost MUDr. Radomír Sekvard hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní zubní lékaři se specializací.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: 1. máje 716, 463 34 Hrádek nad Nisou
K dispozici služební byt v místě
Hlásit se předem telefonicky, popř. osobně v pondělí v době 13.00-15.00 hod.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

MUDr. Radomír SekvardKontaktní osoba:
MUDr. Radomír Sekvard   +420 485 140 570,777 787 885

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MUDr. Radomír Sekvard (IČO 46007822), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.