Pokrývači Studénka

Plat: 13 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Poštovní 573, Studénka, Moravskoslezský

Společnost Michal Dresler hledá vhodného kandidáta na pozici Pokrývači.

Popis pracovní pozice

Z:16.1.2018.A:19.3.2018. Místo výkonu práce celá ČR, převážně však Moravskoslezský kraj.
Místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu.

Osobní kontakt: Každou středu na adrese Poštovní 591, Studénka od 8:30 do 9:00 hodin.
Požadujeme: Zkušenosti v oboru a při stavbách střech. Práce ve výškách.

Kontakt

Michal Dresler

Kontaktní osoba:
Michal Dresler   +420 603 711 746

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Michal Dresler výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Michal Dresler o smazání nebo o opravu osobních údajů.