šička-śvadlena Třebíč

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 350 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Sedlákova 1051, Třebíč, Vysočina
Vloženo před 2 měsíci
Aktualizováno před 2 měsíci

Společnost Iveta Hrůzková hledá vhodného kandidáta na pozici Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech.

Popis pracovní pozice

Možnost zaučení.

Našli jsme podobné nabídky práce

Obchodní zástupce

PožadujemePříjmeme OZ. Řidičský průkaz skupiny B. Dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatná práce.NabízímeDo budoucna možnost služebního vozu.Náplň práceTvorba vlastního regionu. Volná pracovní doba. Aktualizováno před 7 dny

Ladislav Sekanina
Třebíč

Prodavač/ka masa a uzenin, lahůdky -Náměšť nad Oslavou

Požadujeme• vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou • chuť do práce • nezaučené zaučímeNáplň práce• prodej masa • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva • manipulace se zbožím Aktualizováno před 7 dny

PMU CZ, a.s
Náměšť nad Oslavou

Požadujeme• vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou • chuť do práce • nezaučené zaučímeNabízíme• pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou (možnost i dlouhodobé brigády) • bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké... Aktualizováno před 7 dny

PMU CZ, a.s
20 000 Kč/měsíc

PMU CZ, a.s

Zástupce vedoucí prodejny řeznictví - Náměšť nad Oslavou

Požadujeme• ideálně vyučení v oboru řezník - výhodou • praxe v bourání a zpracování masa výhodou • zkušenost s řízením menšího kolektivu • znalost práce s PC Nabízíme• pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně... Aktualizováno před 7 dny

PMU CZ, a.s
23 000 Kč

Kontakt

Iveta Hrůzková

Kontaktní osoba:
Iveta Hrůzková, jednatelka   +420 603 322 541

Společnost si nepřeje být kontaktována pomocí emailu.