Učitel/ka hry na violoncello Jablonec nad Nisou

Inzerát z úřadu práce
Plat: 10 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Horní náměstí 800, Jablonec nad Nisou, Liberecký

Společnost Základní umělecká škola, Jablonec nad Nisou, Podhorská 47, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Lektoři a učitelé hudby na ostatních školách.

Popis pracovní pozice

Učitel(ka) hry na violoncello.
Požadujeme kvalifikaci dle zákona o pedagogických pracovnících č. 563/2004 Sb.
Zaměstnanecké výhody: stravenky
Kontakt: telefonicky nebo emailem.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Základní umělecká škola, Jablonec nad Nisou, Podhorská 47, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Mgr. Vít Rakušan   +420 607 101 090

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Základní umělecká škola, Jablonec nad Nisou, Podhorská 47, příspěvková organizace (IČO 75122308), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.