Truhlář, tesař Moravské Budějovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 78, Moravské Budějovice, Vysočina

Společnost KÜBLER-HOLZ-Export-Import,Dřevoopracování,s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Tesaři.

Popis pracovní pozice

- pracovní poměr na dobu neurčitou
- požadováno vyučení v oboru
- mzda dle kvalifikace a praxe v oboru
- řidič.průkaz sk. B - minimálně, výhodou sk. B,E
- základní znalost německého jazyka výhodou.
Prvotní kontakt telefonicky.

Kontakt

KÜBLER-HOLZ-Export-Import,Dřevoopracování,s.r.o.Kontaktní osoba:
Jitka Kübler, DiS.   +420 565 301 861(8:00-16:00hod)

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KÜBLER-HOLZ-Export-Import,Dřevoopracování,s.r.o. (IČO 25305786), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.